Czujesz, że Twojej posesji czegoś brakuje? Garaż blaszany, potocznie zwany blaszakiem to popularne rozwiązanie wśród właścicieli prywatnych posesji, którzy szukają dodatkowego miejsca do przechowywania różnego typu sprzętów i narzędzi. Jego przewaga nad konstrukcjami wykonanymi z innych materiałów tkwi w atrakcyjnej cenie. Do produkcji używamy kątowników i profili pokrytych specjalną farbą podkładową, która zapewnia właściwą ochronę przed korozją. Dach z powłoką przeciw skraplaniu się wody wyposażony został także w solidne orynnowanie.

Czy wiesz, że zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym nie jest wymagane pozwolenie na budowę konstrukcji stalowej wolnostojącej? Oznacza to, że możemy postawić na Twojej działce garaż blaszany 12 x 6 m, bez dodatkowych formalności. Działamy na terenie Małopolski. Nasi klienci mają do wyboru kilka kolorów blach w zależności od indywidualnych preferencji: biały, złoty dąb, jasny i ciemny orzech i wiele innych. Dokładne wymiary poszczególnych elementów znajdują się w opisie każdego produktu.

Garaż blaszany 12 x 6 m – Małopolska

Czasy, kiedy blaszak kojarzył się z prostą bryłą i mało estetycznym wyglądem, minęły bezpowrotnie. I dobrze! Teraz przygotowaliśmy dla Ciebie nowoczesną konstrukcję wzmocnioną profilami stalowymi, która posłuży wiele lat, nie tracąc swojego wyglądu ani właściwości. Garaż blaszany 12 x 6 m może służyć jako miejsce przechowywania narzędzi i akcesoriów ogrodowych (kosiarka, taczka, wózek), rowerów, a nawet samochodu. Doskonale zabezpieczy pojazdy i sprzęty przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Aby w sposób trwały i bezpieczny postawić garaż 12 x 6 m, należy odpowiednio przygotować podłoże. W tym celu zalecamy wykonanie wylewki betonowej, która zapewni stabilność konstrukcji oraz zwiększy wygodę użytkowania. Kolejny etap polega na wylaniu fundamentu – blaszak zostanie osadzony dokładnie na środku. W ostatnim kroku należy ułożyć bloczki betonowe wzdłuż linii obrysu konstrukcji. Powinny być wypoziomowane i wyrównane. Za dodatkową opłatą wykonujemy usługę kotwiczenia garażu blaszanego. Zapraszamy do współpracy klientów z Małopolski.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3