Jeżeli chcesz wygospodarować więcej miejsca na swojej działce, wcale nie musisz tracić kilku miesięcy na budowę drogich obiektów murowanych. Bardziej opłacalną alternatywą jest garaż blaszany 2 x 3 m dostępny w naszej ofercie. Dlaczego to dobry wybór? Konstrukcja wzmocniona profilami zamkniętymi oraz specjalną farbą podkładową wyróżnia się wieloletnią trwałością oraz odpornością na korozję i inne czynniki zewnętrzne. Jest lekka oraz łatwa w montażu – wymaga jedynie odpowiedniego przygotowania podłoża. Poza tym, postawienie wiaty nie wiąże się z koniecznością uzyskania pozwolenia budowlanego.

Udowadniamy, że popularny blaszak może prezentować się na tyle atrakcyjnie, że będzie ciekawym dodatkiem przydomowej przestrzeni. Przez długie lata zachowa swoją funkcjonalność oraz estetyczny design. Jednospadowy garaż blaszany 2 x 3 m dostępny jest w odcieniach: ciemny grafit i jasny orzech. Istnieje jednak możliwość wyboru konstrukcji w kolorze akrylowym zamiast drewnopodobnej i odwrotnie. Z naszych usług chętnie korzystają klienci z Małopolski zachęceni elastycznym podejściem i dodatkowymi udogodnieniami w postaci darmowego montażu.

Garaż blaszany 2 x 3 m – Małopolska

Ogromny wpływ na trwałość i stabilność blaszaka ma odpowiednia konstrukcja, składająca się z kątowników i profili zamkniętych. Dzięki starannie dobranym elementom szkielet garażu jest niezwykle wytrzymały i bezpieczny w codziennym użytkowaniu. Korzystamy bowiem wyłącznie z najwyższej jakości blachy pierwszego gatunku, która posiada certyfikat producenta. Nowoczesne wiaty zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania sprzętów i akcesoriów ogrodowych, rowerów i narzędzi. Dzięki temu w łatwy sposób uporządkujesz przestrzeń i zapanujesz na chaosem organizacyjnym na swojej posesji.

Blaszaki cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością i bardziej atrakcyjną ceną w porównaniu z obiektami murowanymi. Prosta, a zarazem estetyczna i funkcjonalna konstrukcja jest wygodna oraz bezpieczna w użytkowaniu. Garaż blaszany 2 x 3 m montowany na terenie Małopolski posiada 12-miesięczną gwarancję jakości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2