Konstrukcje stalowe są dziś o wiele bardziej zróżnicowane i atrakcyjne wizualnie niż jeszcze kilka lat temu. To zasługa nowoczesnej technologii, wykorzystującej wzmocnione profile stalowe pokryte dodatkowo specjalną farbą podkładową, zwiększającą odporność powierzchni na korozję i inne czynniki zewnętrzne. Garaż blaszany 3 x 6 m stanowi znakomitą alternatywę dla drogich obiektów murowanych. Jest lżejszy i łatwiejszy w montażu – możesz go postawić w dowolnym miejscu, bez konieczności uzyskania pozwolenia budowlanego. Nic więc dziwnego, że tak wielu klientów zainteresowanych jest naszą ofertą.

Garaż blaszany dwuspadowy 3 x 6 m może pełnić wiele funkcji. Świetnie sprawdzi się jako niewielki magazyn, podręczny warsztat lub wygodny schowek na narzędzia, rowery, akcesoria ogrodowe czy sprzęty codziennego użytku. Zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania różnego typu przedmiotów, a przy okazji pozwala uporządkować przestrzeń i utrzymać nienaganny porządek na posesji. Co więcej, estetyczne wykończenie – w kolorze jasnego lub ciemnego orzecha – doskonale dopasowuje się do aranżacji przydomowej przestrzeni.

Garaż dwuspadowy 3 x 6 m w ofercie firmy Blachostal

Zaletą popularnych blaszaków jest łatwy montaż, który wymaga jedynie odpowiedniego przygotowania podłoża. Grunt należy oczyścić i wyrównać, a następnie wykonać wylewkę i fundament betonowy. Wzdłuż obrysu konstrukcji układa się właściwie wypoziomowane bloczki, płyty chodnikowe lub kostkę brukową i gotowe! Nasza ekipa zupełne za darmo zamontuje na Twojej posesji garaż 3 x 6 m, a za dodatkową opłatą wykona kotwiczenie.

Blaszaki dostępne w naszej ofercie wyposażone są w dwuspadowy dach z możliwością nałożenia specjalnej powłoki antykondensacyjnej (przeciw skraplaniu), okno PVC w jednej ze ścian oraz bramę uchylną podnoszoną do góry z przetłoczeniami. Ściany wykonane zostały w układzie pionowym. Wymiary poszczególnych elementów znajdują się w opisie każdego produktu. Potrzebujesz więcej informacji na temat montażu lub budowy garaży blaszanych 3 x 6 m? Skontaktuj się z naszymi fachowcami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2