Chcesz zabezpieczyć swój motocykl, sprzęt ogrodniczy lub inne cenne narzędzia przed kradzieżą i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi? Znalazłeś się we właściwym miejscu! Jeżeli potrzebujesz dodatkowego miejsca na swojej działce, garaż blaszany 4 x 5 m z dachem dwuspadowym będzie doskonałym rozwiązaniem. Tak się składa, że zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych typu premium. Ich wieloletnia trwałość i solidność to zasługa profili zamkniętych. Stanowią bardziej opłacalną alternatywę dla obiektów murowanych. Są lekkie, wytrzymałe i łatwe w montażu.

Garaż blaszany drewnopodobny 4 x 5 m to nasz flagowy produkt. Dostępny jest w kolorach: ciemny grafit, jasny orzech i ciemny orzech. Wyróżnia się dwuspadowym dachem oraz wzmocnioną konstrukcją ścian. Profile zamknięte zostały dodatkowo zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi specjalną farbą podkładową. Istnieje również możliwość założenia powłoki antykondensacyjnej (przeciw skraplaniu) pod dachem. Ze swojej strony zapewniamy także darmowy montaż. Dokładne wymiary i specyfikacja techniczna znajdują się w opisie każdego produktu.

Garaż blaszany 4 x 5 m z dachem dwuspadowym

Te niewielkie wiaty o prostej budowie i łatwym montażu od lat stawiane są na działkach i posesjach jako dodatkowe miejsce do przechowywania narzędzi, rowerów, akcesoriów ogrodowych itp. Garaż blaszany drewnopodobny 4 x 5 m nie wymaga pozwolenia budowlanego. Postawienie konstrukcji stalowej pozwala więc zaoszczędzić sporo czasu. Tego typu obiekty drewnopodobne są nie tylko solidnie wykonane oraz odporne na śnieg i deszcz, ale także zachwycają wyjątkową estetyką. Nie zaburzą przydomowej przestrzeni, lecz dopełnią wygląd prywatnej posesji.

Dlaczego garaż blaszany 4 x 5 m z dachem dwuspadowym to dobry wybór na Twoją działkę? Z pewnością sprosta Twoim wysokim wymaganiom względem trwałości i designu. Masz pewność, że konstrukcja stalowa została wzmocniona profilami zamkniętymi, a ściany wykonane w układzie pionowym. Co więcej, udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na nasze blaszaki. W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5