• Godziny otwarcia: Pon - Pt 8.30 - 19.00, Sob 9.00 - 14.00

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Tak, BLACHOSTAL udziela 12 miesięcznej gwarancji na konstrukcję stalową. Blacha którą pokryty jest garaż jest pierwszego gatunku i posiada całą specyfikację oraz certyfikat producenta.
Konstrukcja garażu wykonana jest z kątowników i profili o różnych wymiarach malowanych farbą podkładową w celu zapewnienia właściwej ochrony przed korozją. Ściany wykonywane są z blachy trapezowej T7 w układzie pionowym lub poziomym natomiast dach z blachy trapezowej T14.
Zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym (Art. 29, rozdz. 4 pkt 2) nie jest wymagane pozwolenie na budowę konstrukcji stalowej wolnostojącej. Należy uzyskać zwolnienie od uzyskania pozwolenia na budowę, tzn.: “Art. 29. [Zwolnienia od uzyskania pozwolenia] 1. Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa:(…)” “2) wolnostojących parterowych budynków gospodarczych, wiat i altan oraz przydomowych oranżerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 25 m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m2 powierzchni działki;” Co oznacza, że możemy postawić konstrukcję stalową wolnostojącą o wymiarach (max) 5m x 5m, czyli 25 m2 na działce o wymiarach 500 m2 bez pozwolenia na budowę.
UWAGA: Pamiętajmy o uzyskaniu z urzędu gminy/miasta zwolnienia z pozwolenia na budowę takowej konstrukcji.
Usługa kotwiczenia garażu jest dodatkowa i płatna dodatkowo.
UWAGA: Podczas kotwiczenia do kostki brukowej, bloczków betonowych i płyt chodnikowych te materiały mogą ulec pęknięciu za co firma BLACHOSTAL nie ponosi odpowiedzialności .
Sposoby zamawiania :
– telefonicznie
– poprzez wiadomość e-mail
– klikając „zamów” w sklepie internetowym
– konfigurując garaż w konfiguratorze .
Płatność odbywa się gotówką po zamontowaniu garażu lub przelewem przed montażem.
O dniu w którym będziemy montować garaż zostaną Państwo poinformowani kilka dni przed naszym przyjazdem.
Niestety nie możemy tego jednoznaczenie określić. Czas montażu uzależniony jest od wielkości garażu.
Tak, oczywiście wystawiamy faktury VAT.
Klient zobowiązany jest do usunięcia foli zaraz po montażu we własnym zakresie.