Wyświetlanie 1–16 z 73 wyników

Specjalizujemy się w wyrobach z blachy, które można postawić zarówno na przydomowej działce jak i na osiedlach mieszkaniowych. Zamówisz u nas drewnopodobny garaż blaszany o różnych wymiarach – przykładowe rozmiary montowanych obiektów to 4m × 4m, 3m × 6m, 4m × 5,5m, 7m × 6m, 10m × 6m. Jesteśmy także otwarci na sugestie naszych klientów i chętnie wykonamy konstrukcje o nietypowych wymiarach i wysokości. Poszukujesz większego, wysokiego obiektu, w którym będzie można zaparkować więcej pojazdów? W firmie BLACHOSTAL zamówisz duży garaż blaszany z trzema lub nawet czterema bramami uchylnymi. Konstrukcje o większych wymiarach dobrze sprawdzą się na przykład na osiedlach, natomiast mniejsze, mieszczące jeden lub dwa pojazdy, będą odpowiednie dla właścicieli domów jednorodzinnych.

Konstrukcje z blachy w odcieniach przypominających drewno

Możesz zdecydować się na obiekt w jednej z neutralnych barw z palety RAL, na przykład srebrnej, czarnej, białej lub grafitowej. Dużą popularnością cieszą się warianty drewnopodobne, na przykład te w odcieniu jasnego orzecha lub złotego dębu. Ze wszystkimi dostępnymi kolorami materiałów można zapoznać się w Poradniku Klienta.

Garaż blaszany – wysoki, drewnopodobny, z kilkoma bramami uchylnymi – wykonujemy zazwyczaj z blachy trapezowej T7 z poziomymi lub pionowymi przetłoczeniami. Na dachy kładziemy z kolei blachę T14. Konstrukcja jest wzmacniana; używamy do niej również kątowników i profili zabezpieczonych farbą antykorozyjną. Oferujemy wybór pomiędzy dachem jednospadowym a dwuspadowym. Możliwe jest także zamówienie powłoki zabezpieczającej przed skraplaniem.

Blaszany garaż w kolorze drewnopodobnym lub innym świetnie znosi zmieniające się warunki atmosferyczne. Konstrukcja na długo zachowa więc swój estetyczny wygląd, jednocześnie chroniąc zaparkowany w środku pojazd przed deszczem bądź słońcem. W obiektach o dużych wymiarach poza bramami uchylnymi możemy zamontować także drzwi, tworząc w ten sposób przygarażowy warsztat lub składzik.

Zamów garaż blaszany w wersji podstawowej lub z dodatkowymi opcjami

Niezależnie od wymiarów, każdy garaż blaszany montowany jest na miejscu przez naszych pracowników i jest to usługa bezpłatna. Czas prac uzależniony jest od wielkości konstrukcji – w przypadku dużych obiektów i opcji dodatkowych będzie odpowiednio dłuższy. Od momentu złożenia zamówienia na usługę do jej wykonania upływa zwykle około 1-2 tygodni.

Opcjonalnie nasi klienci mogą zdecydować się również na:

  • kotwiczenie obiektu,
  • wykonanie otworów okiennych o określonych wymiarach,
  • wykonanie dodatkowych drzwi oraz wiat drewnopodobnych lub innych,
  • zamontowanie automatu do bramy,
  • instalację orynnowania,
  • wykonanie powłoki antykondensacyjnej pod dachem drewnopodobnego garażu blaszanego.

Wszystkie szczegóły dotyczące usług dodatkowych ustalamy indywidualnie. Chcemy dostarczyć Ci dokładnie taki rezultat, jakiego oczekujesz. Sprawdź szeroką ofertę wykonywanych przez nas realizacji i skontaktuj się z nami w celu omówienia Twojego indywidualnego projektu. Zapraszamy!