Porządny, przestronny, pojemny, a do tego wykończony w taki sposób, żeby przypominał konstrukcję z drewna. Garaż blaszany 6 × 6 m naszej produkcji to prawdziwa okazja! Dokładamy starań, aby proponowane przez nas rozwiązania spełniły oczekiwania każdego klienta. Sięgamy przy tym po wysokiej jakości materiały, w tym drewnopodobną blachę T-7 w układzie poziomym oraz profile zamknięte 30 × 30 cm zabezpieczone farbą podkładową. Chcesz wiedzieć więcej? Zachęcamy do poznania szczegółów.

Garaż drewnopodobny 6 × 6 m – świetny wybór w dobrej cenie

Szukasz miejsca dla dwóch samochodów osobowych? A może chcesz nie tylko przechowywać auto, ale jednocześnie zyskać przestrzeń do majsterkowania? Z nami stworzysz taki garaż 6 × 6 m, o jakim zawsze myślałeś. Obiekty wykonujemy z blachy drewnopodobnej. Z zewnątrz niczym nie różni się ona od klasycznych rozwiązań. Jednak jest od nich znacznie bardziej wytrzymała i solidna, a do tego niczym nie odstępuje od drewna pod względem estetyki wykończenia.

Garaż blaszak 6 × 6 m to dobre rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują obiektów wytrzymałych, przestronnych, a przy tym stosunkowo niedrogich. Z naszej strony można liczyć na fachową realizację usługi. Współpraca rozpoczyna się już na etapie pierwszego kontaktu. Dajemy naszym klientom wolną rękę: blaszany, drewnopodobny garaż 6 × 6 m można zaprojektować samodzielnie, a gotowy plan oddać nam. My zrobimy co w naszej mocy, aby stworzyć konstrukcję, która spełni wszelkie ujęte w nim uwagi. W razie pojawienia się wątpliwości służymy fachową poradą.

Solidne garaże 6 × 6 m z dwoma bramami uchylnymi

Zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją. W tej kategorii przygotowaliśmy kilka konstrukcji, które wykonujemy z blachy drewnopodobnej, z dachem dwuspadowym i dwoma bramami uchylnymi. Dostępne kolory to: jasny orzech, ciemny orzech, ciemny brąz, ciemny grafit oraz złoty dąb. Dajemy możliwość zastosowania dodatkowych opcji, takich jak automatyka do bram czy otwory okienne. Zadzwoń, a poznasz pozostałe szczegóły!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10